Een kijkje in mijn stage bij Werving op Maat: Dominique neemt je mee!

Foto vergaderen

In september 2025 begon ik mijn stage bij Werving op Maat. Van tevoren had ik geen helder beeld van wat me te wachten stond, maar ik wist één ding zeker: ik wilde een stageplek waar ik kon leren, creatief mocht meedenken en onderdeel kon worden van een hecht team. En gelukkig is dat wat ik hier vond! De sfeer is relaxed, de aanpak professioneel en als stagiaire voel je je al snel welkom. Ik neem je mee in mijn eerste weken, mijn dagelijkse werkzaamheden én vertel ik waarom deze stage goed bij mij past!

Van landen naar meedoen

Ik voelde me al snel onderdeel van het team. In het begin kreeg ik echt de tijd om te landen, zo kreeg ik bijvoorbeeld een onboardings document en wat opdrachten die me hielpen inkomen. Toch mocht ik ook al snel echt iets bijdragen aan de dagelijkse taken. Ik mocht helpen met social media, nieuwsbrieven, vacatureteksten en kreeg een goed beeld van de organisatie. Ik moest in het begin natuurlijk even wennen, maar als ik ergens vragen over had kon ik hiermee gelijk terecht. Er is ruimte om fouten te maken, als je er maar van leert! Dat geeft een rustig gevoel.

Werken in een fijne sfeer

Wat voor mij heel prettig is, is dat de sfeer op kantoor informeel is. Er wordt natuurlijk hard gewerkt maar er is ook tijd voor een leuk gesprek of grapje tussendoor. We lunchen elke dag gezellig samen en er zijn ook regelmatig leuke borrels en uitjes. Dit maakt het makkelijk om jezelf te zijn en hierdoor voel je je snel thuis in het team.

Naast die fijne sfeer krijg ik ook veel ruimte om zelf dingen uit te proberen. Zo leer ik meer over marketing en communicatie, maar ook over wat ik zelf leuk vind en wat bijvoorbeeld mijn sterke en minder sterke punten zijn. Ook kan ik altijd terecht met vragen als ik bijvoorbeeld ergens vastloop. Het meedenken en samen kijken hoe iets beter kan, helpt me iedere week weer om zekerder te worden in mijn werkzaamheden.

Waar ik me dagelijks mee bezighoud

Tijdens mijn stage heb ik me beziggehouden met het bedenken, maken en vormgeven van social media berichten, het ontwerpen en schrijven van nieuwsbrieven, teksten en blogs. Van Instagram-posts tot een nieuw concept bedenken: met je eigen ideeën komen en creativiteit uiten wordt bij WOM gestimuleerd.

Ik werk hierbij nauw samen met Lars, mijn stagebegeleider, en met Famke, die altijd met me meedenken. Daardoor leer ik elke dag iets nieuws niet alleen over schrijven en vormgeven, maar ook over hoe je strategisch naar content kijkt.

Wat ik daarnaast heel fijn vind, is dat er ook aandacht is voor persoonlijke groei. Heb ik een opdracht of deadline voor school? Dan krijg ik daar ruim de tijd voor. Die combinatie van vrijheid, creativiteit en goede begeleiding maakt deze stage voor mij een waardevolle en leerzame ervaring.

En nu?

Ik loop hier nu nog steeds met veel plezier stage en voel me echt onderdeel van het team. Elke dag ziet er net even anders uit en ondertussen krijg ik steeds meer verantwoordelijkheid, ik heb bijvoorbeeld ook mijn eigen projecten lopen. Die combinatie maakt de stage voor mij uitdagend én leuk. Op kantoor is echt aandacht voor elkaar en zoals gezegd is de sfeer erg relaxed. Ik word behandeld als een echte medewerker en dat is erg waardevol.

Ben jij op zoek naar een leuke stageplek?

Dus ben je na het lezen enthousiast geworden en lijkt een stage bij Werving op Maat jou ook leuk? Neem dan zeker een kijkje bij onze stagemogelijkheden en solliciteer direct!

Dominique van Dam
Marketing assistente

09 december 2025

Meer informatie over dit artikel?

Vul je gegevens in en wij nemen zo snel mogelijk contact met je op.

Stuur ons een bericht

    Sluiten

    Stuur ons je CV!

    Vul je gegevens in en wij nemen zo snel mogelijk contact met je op.

    Jouw gegevens

      Voeg een cv toe
      Sluiten

      Upload hier jouw vacature

      Vul je gegevens in en wij nemen zo snel mogelijk contact met je op.

      Direct contact?