Over ons | Partner in recruitment | Werving op Maat

Werving & selectie, dat kan ook anders.

Met die missie begonnen Stefan en Jurgen in 2012 Werving op Maat. Meer tijd voor kandidaten en organisaties. Omdat je dan pas echt van waarde kunt zijn. Niet alleen nu tijdens je sollicitatie, maar een carrière lang.

Werving op Maat

Wat begon met een idee groeide uit tot een persoonlijke én professionele missie:

Na een eerdere succesvolle samenwerking in de recruitmentwereld besloten Stefan Derksen en Jurgen Stolk om het anders te gaan doen. Hun missie? Recruitment duurzaam, persoonlijk en maatgericht maken. Zo ontstond negen jaar geleden Werving op Maat, een recruitmentbureau met 100% aandacht voor jou. Beide heren hadden namelijk aan den lijve ondervonden hoe onpersoonlijk en afstandelijk de ‘grote jongens’ in recruitment het proces van werving en selectie aanvlogen. Targets en KPI’s waren (en zijn nog steeds) leidend, veel belangrijker dan het echt van waarde zijn voor kandidaat en opdrachtgever. Want die waarde, zo vinden wij, zit 100% in het opbouwen van een relatie met de persoon tegenover je. Dan hoef je iemand niet meteen aan zijn of haar droombaan te helpen, maar weet je zeker dat er ooit iets moois voor terugkomt.

Ontmoet ons team

Werving op Maat bestaat uit een team van 16 bevlogen professionals. We werken vanuit ons prachtige kantoor in hartje Arnhem.

Werving op Maat
Werving op Maat
Werving op Maat

Stefan Derksen

Co-owner

Stefan Derksen

Co-owner

06-42262929 stefan@wervingopmaat.nl Werving op Maat
Humoristisch Sociaal Ondernemend Correct
Werving op Maat

Pauline de Boer

Recruitment & assessment consultant

Pauline de Boer

Recruitment & assessment consultant

06-28346667 pauline@wervingopmaat.nl Werving op Maat
Verbinder Loyaal Helder Georganiseerd
Werving op Maat

Ilona Rhijnsburger

Recruitment consultant IT & sales

Ilona Rhijnsburger

Recruitment consultant IT & sales

06-43229622 ilona@wervingopmaat.nl Werving op Maat
Enthousiast Sociaal Resultaatgericht Realistisch
Werving op Maat

Jurgen Stolk

Co-owner

Jurgen Stolk

Co-owner

06-42262939 jurgen@wervingopmaat.nl Werving op Maat
Optimistisch Promotor Eigenwijs Realistisch
Werving op Maat

Eileen Bakker

Business unit manager

Eileen Bakker

Business unit manager

06-38839788 eileen@wervingopmaat.nl Werving op Maat
Enthousiast Sociaal Direct en eerlijk Doortastend
Werving op Maat

Birgit van Herk

Marketing manager

Birgit van Herk

Marketing manager

06-38839787 birgit@wervingopmaat.nl Werving op Maat
Creatief Behulpzaam Resultaatgericht Analytisch
Werving op Maat

Annemiek Derksen

Recruitment consultant IT & marketing

Annemiek Derksen

Recruitment consultant IT & marketing

06-24167400 annemiek@wervingopmaat.nl Werving op Maat
Teamspeler Sociaal Resultaatgericht Realistisch
Werving op Maat

Bart Verplak

Senior recruitment consultant

Bart Verplak

Senior recruitment consultant

06-49847373" class="small">06-49847373 bart@wervingopmaat.nl Werving op Maat
Humoristisch Sociaal Ondernemend Doordacht
Werving op Maat

Merel Verwoerd

Recruitment consultant finance

Merel Verwoerd

Recruitment consultant finance

06-43491810 merel@wervingopmaat.nl Werving op Maat
Teamspeler Sociaal Gedreven Realistisch
Werving op Maat

Michelle Groenewoud

Recruitment consultant finance & HR

Michelle Groenewoud

Recruitment consultant finance & HR

06-48066266 michelle@wervingopmaat.nl Werving op Maat
Nieuwsgierig Sociaal Doelgericht Analytisch
Werving op Maat

Jessica Bosman

Officemanager

Jessica Bosman

Officemanager

06-39185565 jessica@wervingopmaat.nl Werving op Maat
Teamspeler Loyaal No nonsense Analytisch
Werving op Maat

Finn Vullings

Recruitment consultant IT

Finn Vullings

Recruitment consultant IT

06-28346665 finn@wervingopmaat.nl Werving op Maat
Bevlogen Sociaal Ambitieus Doordacht
Werving op Maat

Nienke Arends

Recruitment assistente

Nienke Arends

Recruitment assistente

06-43290130 nienke@wervingopmaat.nl Werving op Maat
Teamspeler Sociaal Ambitieus Kritisch
Werving op Maat

Youssef el Berrah

Senior recruitment consultant

Youssef el Berrah

Senior recruitment consultant

06-28346666 youssef@wervingopmaat.nl Werving op Maat
Bevlogen Bruggenbouwer Proactief Betrokken
Werving op Maat

Famke Nieuwland

Recruitment assistente

Famke Nieuwland

Recruitment assistente

famke@wervingopmaat.nl Werving op Maat
Enthousiast Vrolijk Gedreven Realistisch
Werving op Maat

Lana van Oostwaard

Recruitment consultant finance

Lana van Oostwaard

Recruitment consultant finance

06-38618093 lana@wervingopmaat.nl Werving op Maat
Bevlogen Loyaal Ambitieus Georganiseerd
Werving op Maat

Ilse Hendriks

Content marketeer

Ilse Hendriks

Content marketeer

ilse@wervingopmaat.nl Werving op Maat
Creatief Loyaal Resultaatgericht Kritisch
Werving op Maat

Luna Weijman

Administratief medewerker

Luna Weijman

Administratief medewerker

luna@wervingopmaat.nl Werving op Maat
Teamspeler Sociaal Gedreven Correct
Werving op Maat

Bo

Feelgood manager

Bo

Feelgood manager

info@wervingopmaat.nl Werving op Maat
Vrolijk Sociaal Ondernemend Eerlijk

Facts & figures.

Dit is wie we zijn, wat we doen en wat je van ons kunt verwachten. Niets meer, niets minder.

100%
Aandacht voor jou.

10 jaar
Actief in recruitment.

18
Medewerkers sterk.

400+
Ingevulde vacatures.

Wij zijn een partner voor het leven.

Een partner in recruitment voor de rest van jouw werkzame leven, dat is onze drijfveer. En dat merk je in alles wat we doen. Niet gericht op snel resultaat, maar op een positieve herinnering die leidt tot een waardevolle relatie. Dat kan gewoon een fijn contact zijn als jij iets moois hebt bereikt, maar ook een voortzetting van de samenwerking als jij een nieuwe stap wil maken in je carrière.

Wij dagen jou uit.

Bij een duurzame samenwerking gaat kwaliteit boven kwantiteit. Altijd. Dat zie je terug in onze persoonlijke begeleiding en ons betrokken wervingsproces, maar ook in de communicatie en het managen van de verwachtingen. We zijn kritisch, ook naar onze opdrachtgevers, maar altijd open en eerlijk. Daardoor weet jij wat je aan ons hebt en dat je op ons kunt vertrouwen bij de meest ingewikkelde wervingsprocessen. Samen maken we het waar.

Werving op Maat

Word jij ambassadeur van Werving op Maat?

De juiste persoon op de juiste plek op het juiste moment. Daar wordt toch iedereen gelukkig van? Draag jouw kandidaat of vacature bij ons aan en verdien € 1000,-!

Zo werkt het
Sluiten

Stuur ons je CV!

Vul je gegevens in en wij nemen zo snel mogelijk contact met je op.

Jouw gegevens

    Voeg een cv toe
    Sluiten

    Upload hier jouw vacature

    Vul je gegevens in en wij nemen zo snel mogelijk contact met je op.

    Direct contact?

    [contact-form-7 404 "Niet gevonden"]
    whatsapp