Over ons | Partner in recruitment | Werving op Maat

Werving & selectie, dat kan ook anders.

Werving en selectie anders – beter – aanpakken. Met die missie begonnen Stefan Derksen en Jurgen Stolk in 2012 Werving op Maat. Meer tijd voor kandidaten en organisaties. Elkaar echt leren kennen. Omdat je dan pas echt van waarde kunt zijn. Niet alleen nu tijdens een sollicitatie of wervingsprocedure, maar een carrière lang. Benieuwd wat we voor jou kunnen betekenen?

Jurgen en Stefan Werving op Maat

Persoonlijk en maatgericht

Onze visie kan het best worden samengevat in twee woorden: persoonlijk en maatgericht. Bij ons vind je daarom bijvoorbeeld geen keiharde targets en KPI’s: het gaat wat ons betreft om de inhoud van een gesprek, niet om hoeveel gesprekken je in een dag kunt proppen. We gaan graag met je in gesprek om je te leren kennen, te ontdekken wat jou drijft en wat je nodig hebt – of je nu open staat voor een nieuwe baan of op zoek bent naar een nieuwe medewerker.

 

Alleen als je iemand goed kent en blijft investeren in de relatie, weet je wat hij of zij nodig heeft. Op de korte termijn, bij het vinden van een nieuwe baan of kandidaat. En op de lange termijn, een carrière lang. Dat is waar Werving op Maat voor staat.

Jurgen Stolk WOM

Jurgen Stolk

Co-owner

Jurgen Stolk

Co-owner

06-42262939 jurgen@wervingopmaat.nl Werving op Maat
Optimistisch Promotor Eigenwijs Realistisch
Stefan Derksen WOM

Stefan Derksen

Co-owner

Stefan Derksen

Co-owner

06-42262929 stefan@wervingopmaat.nl Werving op Maat
Humoristisch Sociaal Ondernemend Correct
Eileen Bakker WOM

Eileen Bakker

Business unit manager

Eileen Bakker

Business unit manager

06-38839788 eileen@wervingopmaat.nl Werving op Maat
Enthousiast Sociaal Direct en eerlijk Doortastend
Merel WOM

Merel Verwoerd

Recruitment consultant finance

Merel Verwoerd

Recruitment consultant finance

06-43491810 merel@wervingopmaat.nl Werving op Maat
Teamspeler Sociaal Gedreven Realistisch
Ilona WOM recruitment consultant IT

Ilona Rhijnsburger

Recruitment consultant IT & sales

Ilona Rhijnsburger

Recruitment consultant IT & sales

06-48066266 ilona@wervingopmaat.nl Werving op Maat
Enthousiast Sociaal Resultaatgericht Realistisch
Anouk Bosman

Anouk Bosman

Business support medewerker

Anouk Bosman

Business support medewerker

06-39490188 anouk@wervingopmaat.nl Werving op Maat
Verbinder Betrokken No-nonsense Realistisch
Bart Verplak WOM

Bart Verplak

Senior recruitment consultant

Bart Verplak

Senior recruitment consultant

06-49847373 bart@wervingopmaat.nl Werving op Maat
Humoristisch Sociaal Ondernemend Doordacht
Eline Christ recruitment consultant bij werving op maat

Eline Christ

Recruitment consultant

Eline Christ

Recruitment consultant

06-39332991 eline@wervingopmaat.nl Werving op Maat
Enthousiast Betrouwbaar Ambitieus Nauwkeurig
Famke WOM

Famke Nieuwland

Managementassistent

Famke Nieuwland

Managementassistent

06-81060784 famke@wervingopmaat.nl Werving op Maat
Enthousiast Vrolijk Gedreven Realistisch
Isabeau WOM

Isabeau Zeegelaar

Recruiter

Isabeau Zeegelaar

Recruiter

06-38618093 isabeau@wervingopmaat.nl Werving op Maat Lees meer
Creatief Sociaal Ondernemend Realistisch
Werving op Maat

Jeffrey Pieters

Content marketeer

Jeffrey Pieters

Content marketeer

06 38 83 97 87 Jeffrey@wervingopmaat.nl Werving op Maat Lees meer
Jessica WOM

Jessica Bosman

Officemanager

Jessica Bosman

Officemanager

06-39185565 jessica@wervingopmaat.nl Werving op Maat
Teamspeler Loyaal No nonsense Analytisch
Joska de Jong

Joska de Jong

Business support medewerker

Joska de Jong

Business support medewerker

06 24 16 74 00 joska@wervingopmaat.nl Werving op Maat
Laurens Schraa

Laurens Schraa

Recruitment consultant IT

Laurens Schraa

Recruitment consultant IT

06-43290130 laurens@wervingopmaat.nl Werving op Maat
Spontaan Begripvol Gedreven Nauwkeuig
Maria Meyer

Maria Meyer

Business support medewerker

Maria Meyer

Business support medewerker

06-39632897 maria@wervingopmaat.nl Werving op Maat
Optimistisch Betrouwbaar Ondernemend Nauwkeurig
Mike Canli recruitment assistent

Mike Canli

Recruitment assistent

Mike Canli

Recruitment assistent

mike@wervingopmaat.nl Werving op Maat
Enthousiast Sociaal Promoter Teamplayer
Romay

Romay van Splunteren

Recruitment consultant

Romay van Splunteren

Recruitment consultant

06-43229622 romay@wervingopmaat.nl Werving op Maat
Enthousiast Vrolijk Proactief Eerlijk
Tjeerd Smeding accountmanager bij Werving op Maat

Tjeerd Smeding

Accountmanager

Tjeerd Smeding

Accountmanager

06-81949238 tjeerd@wervingopmaat.nl Werving op Maat
Aanstekelijk Gelijkmatig Ondernemend Eigenwijs
Werving op Maat

Tom van Boheemen

Marketing medewerker

Tom van Boheemen

Marketing medewerker

Tom@wervingopmaat.nl Werving op Maat
Optimistisch Betrouwbaar Nieuwsgierig Onafhankelijk
Wouter Nijburg recruitment consultant

Wouter Nijburg

Recruitment consultant

Wouter Nijburg

Recruitment consultant

06-81949233 wouter@wervingopmaat.nl Werving op Maat
Enthousiast Sociaal Ondernemend Motivator
Jesper Arends

Jesper Arends

Marketingmedewerker

Jesper Arends

Marketingmedewerker

jesper@wervingopmaat.nl Werving op Maat
Beïnvloedend Consequent Coöperatief Tactvol
Max van Grootel recruiter over mij foto

Max van Grootel

Recruiter

Max van Grootel

Recruiter

max@wervingopmaat.nl Werving op Maat
Enthousiast Aanpassingsvermogen Ambitieus Onafhankelijk
Roza Durso recruiter over mij foto

Roza Durso

Recruiter

Roza Durso

Recruiter

roza@wervingopmaat.nl Werving op Maat
Optimistisch Kalm Bescheiden Nauwkeurig
Bo, Feel good manager bij Werving op Maat

Bo

Feelgood manager

Bo

Feelgood manager

info@wervingopmaat.nl Werving op Maat
Vrolijk Sociaal Ondernemend Eerlijk

Facts & figures.

Dit is wie we zijn, wat we doen en wat je van ons kunt verwachten. Niets meer, niets minder.

100%
Aandacht voor jou.

Sinds 2012
Actief in recruitment.

25
Medewerkers sterk.

500+
Ingevulde vacatures.

WOM voor kandidaten

Een partner in recruitment voor de rest van jouw werkzame leven, dat is onze drijfveer. En dat merk je in alles wat we doen. Niet gericht op snel resultaat, maar op een positieve ervaring die leidt tot een waardevolle relatie. Dat kan gewoon een fijn contact zijn als jij iets moois hebt bereikt, maar ook een voortzetting van de samenwerking als jij een nieuwe stap wil maken in je carrière.

Meer weten? Ga naar onze pagina voor kandidaten.

WOM voor bedrijven

Bij een duurzame samenwerking gaat kwaliteit boven kwantiteit. Altijd. Dat zie je terug in onze persoonlijke begeleiding en ons betrokken wervingsproces, maar ook in de communicatie en het managen van de verwachtingen. We zijn kritisch, ook naar onze opdrachtgevers, maar altijd open en eerlijk. Daardoor weet jij wat je aan ons hebt en dat je op ons kunt vertrouwen bij de meest ingewikkelde wervingsprocessen. Samen maken we het waar.

Meer weten? Ga naar onze pagina voor opdrachtgevers.

Sluiten

Stuur ons je CV!

Vul je gegevens in en wij nemen zo snel mogelijk contact met je op.

Jouw gegevens

    Voeg een cv toe
    Sluiten

    Upload hier jouw vacature

    Vul je gegevens in en wij nemen zo snel mogelijk contact met je op.

    Direct contact?

      whatsapp